Winterpret begint op vrijdag 28 november om 12 uur. We zijn elke dag open tot 1 januari. Winterpret begint op vrijdag 28 november om 12 uur. We zijn elke dag open tot 1 januari. Winterpret begint op vrijdag 28 november om 12 uur. We zijn elke dag open tot 1 januari.

Waar kan je tijdens WINTERPRET overnachten in Brussel?

Winterpret heeft zoveel te bieden: een kerstmarkt, een ijsbaan, een reuzenrad, feestelijk verlichte straten … Alles om tijdens de feestdagen ten volle te genieten van de magie van Brussel.

Er zijn duizend-en-een soorten accommodaties voor elk budget. Twee partnerhotels in het bijzonder kunnen we aanbevelen. Het ene ligt vlakbij en het andere zelfs op de mooiste kerstmarkt van Europa.

AppartHotel Citadines Sainte-Catherine

Deze historische partner van Winterpret ligt op een toplocatie, centraal op de Vismarkt, op een paar meter van het reuzenrad en op 5 minuten van de Grote Markt. Boek via deze link.

The Dominican

The Dominican, het eerste Belgische lid van Design Hotels™, biedt 150 elegant ingerichte kamers en multifunctionele vergaderruimtes met een oppervlakte van 180 m².

De ultramoderne faciliteiten, waaronder moduleerbare zalen met uitschuifbare scheidingswanden, bieden plaats aan maximaal 120 personen. Ideaal dus voor zowel intieme bijeenkomsten als grotere evenementen.

Van de stijlvolle inrichting van de moderne kamers en de chique lobby tot de verfijnde culinaire ervaring in het Grand Lounge Restaurant en de Lounge Bar – over elk detail is nagedacht om een tijdloze luxe te creëren.

Tijdens het betoverende Winterpret-seizoen genieten gasten in dit unieke toevluchtsoord in het hart van Brussel van een exclusieve korting van 15% op hun verblijf als ze via deze link.

test